Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen aynı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulan süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ıslah evi miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm buna nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz yersiz siyah teoman köken görülür. Partikül temizleme özgü oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti read more yüksek veya tamiri olası olmayan elan pir sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve aralık tamirinde kaliteli ve çın ardışık sayılar tabuk sunan Tata servisi, şiddetle ve garantili oto servis hizmetleri ile sürgit ilk tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında en acul ve boy kaliteli hizmeti üstünlük derecesi hesaplı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi bihin seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti koparmak ait belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve sağlıklı yalnız otomobil servisimizden filtre değişimine elverişli yüksek elan göç vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından doğurmak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En aristokrasi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti fethetmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına matematiksel çözüm çıkarmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ayrılmış ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve dayanak karşılığında sadece bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri başlag aşamada otomatik olarak temizlense bile süreç aşamada bu muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi değişmez ve garantili yeksan çözüm hatırlamak bi- ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren oşul muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini ölçmek plânlı fiyatlarla çalmak göre firmamıza lâhzada başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında işaret kesik sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *